Nutricia, розширення географії співпраці

На початку 2017 року компанія Nutricia, підбивши підсумки співпраці з BHB group, прийняла рішення про розширення географії співпраці. Було підписано контракт про надання послуг дистрибуції в Київській, Кропивницькій, Черкаській та Чернігівській областях. До цього часу послуги надавались в Хмельницькій, Закарпатській, Львівській, Вінницькій, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій областях.

Партнери відзначили високу залученість і директорів і команд в просуванні продуктів на ринку.
Наш успіх залежить від успіху наших партнерів.

Впровадження системи дистанційного навчання

У BHB group ми відводимо ключове місце розвитку і навчання персоналу.
Кілька років тому ми створили власний тренінговий цент. Це дозволило підвищити рівень умінь, знань і м аотіваціі торгового персоналу.

Сьогодні ми працюємо над впровадженням системи дистанційного навчання.
За допомогою системи співробітники матимуть постійний доступ до інформаційних ресурсів нашої організації незалежно від часу доби і місця розташування.
Матеріали підбираються, оформляються і надаються фахівцями з навчання персоналу, керівниками, колегами. Співробітникам будуть пропонуватися навчальні курси складені з відібраних матеріалів – відео, презентацій, статей, книг і т.д.

Нічого зайвого – лише стисла і необхідна інформація.
Буде можливість обговорювати матеріали на форумі і залишати свої коментарі. Торговий персонал зможе оперативно отримувати відповідь кваліфікованого фахівця в потрібній області.

ТМ Kallos в пакеті брендів компанії BHB group

З 2019 року пакет брендів компанії BHB group поповнила відома ТМ Kallos. Цей популярний угорський бренд спеціалізується на професійних засобах по догляду за волоссям, декоративній косметиці та засобах по догляду за тілом і шкірою обличчя. Наша компанія є не лише імпортером цієї продукції в Україні, але також надає логістичні, дистриб’юторські та брокерські послуги.

Догори