Про BHB

«ВНВ group»- група компаній з багаторічним досвідом роботи в сфері побутової хімії, засобів гігієни, косметики, парфумерії та товарів для дому на території України.

 

За 20 років роботи ми досягли лідируючих позицій в дистрибуції і логістиці FMCG, налагодили імпорт і виробництво власних торгових марок побутової хімії, косметики, товарів господарсько-побутового призначення, розвиваємо роздрібні мережі з продажу побутової хімії, косметики, household, а також, продуктові магазини.

Штат ВНВ налічує більше 2000 співробітників. Вони – головний ресурс і цінність компаній. Їх висока залученість в бізнес-процеси дозволяє компанії стрімко розвиватися. 

Завдання ВНВ group – нарощувати темпи розвитку в кожному напрямку діяльності, а це можливо при дотриманні високих стандартів у роботі.

 • дистрибуція і логістика FMCG і non-food;
 • транспортно-експедиційні послуги;
 • виробництво товарів господарсько-побутового призначення;
 • імпорт, виробництво власних торгових марок в категоріях FMCG і non-food;
 • роздрібні продажі товарів non-food і продуктів харчування / роздріб;

Цінності групи компаній BHB-group

Рух – це не просто переміщення з пункту А в пункт Б. Рух в бізнесі – це не просто збільшення долі ринку та капіталізації.

Рух – це також твої супутники та світлі цілі. Важливо знати “з ким” ти йдеш. Інколи знати “з ким” навіть важливіше ніж “куди”
Сергей Білозарецький
cпівзасновник
Постійна оптимізація усіх процесів, намагання довести їх до найвищого ступеню досконалості та впровадження технічних інновацій. На цих трьох китах побудовано наш бізнес. Управлінський механізм, який діє та постійно самовдосконалюється – дозволяє розвивати нашу компанію.
Роман Халандирьов
cпівзасновник

Історія компанії

 • 2016
  2016 - рік активного розвитку власних торгових марок. Розроблено та випущено серію декоративної косметики PUDRA cosmetics. Стартував запуск засобів жіночої гігієни Milana, побутової хімії MAXI POWER. Розширено асортиментну лінійку декоративної косметики dini. Розроблено програму ребрендингу мережі магазинів DINI.
 • 2015
  Підписано ексклюзивний договір експортування, дистрибуції та логістики торгових марок DURU, Fax виробника EVYAP. Географія роботи охоплює всі західні області України. Поповнено портфель брендів Надаємо послуги дистрибуції і логістики на нових територіях для Nutricia, Schwarzkopf, Helen Harper, Loreal, Garnier, Gold drop, SILVER, "Невская косметика" Створено компанію ФОРДЕВІНД СВ
 • 2014
  Поповнили свою корзину відразу 4 солідними брендами - Nutricia, Humana, Silver, NС Удосконалено систему автоматизації і контролю Програмне забезпечення розроблене власним IT відділом. Дозволяє широкий функціонал використовувати в режимі on-line.
 • 2013
  Підписано контракт з виробником "Эльфа". Дистрибуція та логістика здійснюється в Волинській області. Бренд Нутриция Стали постачальником продукції ТМ Нутриція в Рівненській Закарпатській та Львівській областях.
 • 2005-2010
  Власна транспортно-експедиційна компанія У 2010 році, з метою забезпечити якісні міжрегіональні перевезення, створили власну транспортно-експедиційну компанію. Власна роздрібна мережа Прийнято рішення про створення мережі магазинів побутової хімії прибудинкого формату "Дінь-дінь"

Нагороди

торгові марки

Партнери

У своїй роботі ми спираємося на лише на власні сили та досвід. Потужні та надійні партнери є необхідною складовою успіху.

Догори