Про BHB

«ВНВ group»- група компаній з багаторічним досвідом роботи в сфері побутової хімії, засобів гігієни, косметики, парфумерії та товарів для дому на території України.

 

За 20 років роботи ми досягли лідируючих позицій в дистрибуції і логістиці FMCG, налагодили імпорт і виробництво власних торгових марок побутової хімії, косметики, товарів господарсько-побутового призначення, розвиваємо роздрібні мережі з продажу побутової хімії, косметики, household, а також, продуктові магазини.

Штат ВНВ налічує більше 2000 співробітників. Вони – головний ресурс і цінність компаній. Їх висока залученість в бізнес-процеси дозволяє компанії стрімко розвиватися. 

Завдання ВНВ group – нарощувати темпи розвитку в кожному напрямку діяльності, а це можливо при дотриманні високих стандартів у роботі.

  • дистрибуція і логістика FMCG і non-food;
  • транспортно-експедиційні послуги;
  • виробництво товарів господарсько-побутового призначення;
  • імпорт, виробництво власних торгових марок в категоріях FMCG і non-food;
  • роздрібні продажі товарів non-food і продуктів харчування / роздріб;

Цінності групи компаній BHB-group

Рух – це не просто переміщення з пункту А в пункт Б. Рух в бізнесі – це не просто збільшення долі ринку та капіталізації.

Рух – це також твої супутники та світлі цілі. Важливо знати “з ким” ти йдеш. Інколи знати “з ким” навіть важливіше ніж “куди”
Сергей Білозарецький
cпівзасновник
Постійна оптимізація усіх процесів, намагання довести їх до найвищого ступеню досконалості та впровадження технічних інновацій. На цих трьох китах побудовано наш бізнес. Управлінський механізм, який діє та постійно самовдосконалюється – дозволяє розвивати нашу компанію.
Роман Халандирьов
cпівзасновник
Чого б ми не прагнули та які цілі перед собою не ставили, ми завжди дотримуємося головного правила – “Все потрібно робити з максимальною самовіддачею, осмислено та не втрачаючи деталей”. Якщо не вистачає рішучості і віри в те, що шлях буде пройдено, не варто навіть починати рух.
Андрій Білоножко
cпівзасновник

Історія компанії

Нагороди

торгові марки

Партнери

У своїй роботі ми спираємося на лише на власні сили та досвід. Потужні та надійні партнери є необхідною складовою успіху.