Дистрибуція та логістика

Головна мета дистрибуції та логістики BHB group – скоротити відстань між виробником та кінцевим споживачем.

B group надає послуги з продажу, логістики та маркетингу для крупних та невеликих виробників.
Конкурентні переваги наших компаній – гнучкість та швидкість прийняття тактичних рішень кожним підрозділом, постійне технічне вдосконалення, управління продажами, логістикою, фінансами та маркетингом.

Для забезпечення надійності міжрегіональних перевезень, в 2010 році створена транспортно-логістична компанія, яка має власний автопарк з 15 вантажівок.

Загальна площа складських приміщень складає 25 000 м.кв. Покриття ТРТ – 25000 т.т. Штат – більш ніж 2500 співробітників. Географія работи – північна, центральна та західна частина України (18 областей)

З кожним роком все більше виробників та імпортерів віддають перевагу компаніям ВНВ group.

Нашими партнерами є такі торгові марки як:

Huggies, Kotex, Kleenex, Humana, Duru, Colgate, Palmolive, Lacalut, Libresse, Libero, Tena, Zewa, Nutrilon, Nestle, Карапуз, Helen Harper, Molped, Maxi Power, БИОКОН, Fa, ARKO, Fax, Віс,  Bio, Dr. Sante, Asens Kids, Window Plus, Mr.Starch, Sensua, Sanix, Asens eco, Floor, Attis, Gold Cytrus, Lemon Fresh та інші

Виробництво

Група компаній ВНВ володіє власними виробничими потужностями, а також виготовляє ряд продукції на контрактній основі. NPK – національний виробник товарів широкого споживання. Фабрика випускає сміттєві пакети, поліетиленові скатертини, фольгу, рукав для запікання, стретч-плівку, серветки вологопоглинаючі, з мікрофібри і віскозні, скребки, губки для чищення посуду. 
Надійність, професіоналізм і якість – основні принципи підприємства.
На виробництві впроваджена система менеджменту якості, що відповідає вимогам ISO 9001: 2008. У 2001 році в рамках конференції Privat Label компанію удостоїли премії «Краща якість».
Послугами контрактного виробництва СТМ користуються такі ритейлери і дистриб’ютори як Fozzy food, Таврія В, Велика кишеня, Бетта, Віст-сервіс, ЮАТРЕЙД. Також продукція заводу представлена під торговою маркою «ЧИСТО» У NPK є власні розробки та патенти.

Рітейл

Компанія BHB-group заснувала та успішно розвиває декілька роздрібних торгівельних мереж.

Імпорт

Продукція торгової марки Kallos
Das Experten Logo
Ultra Compact Logo
Gabliella Logo
Mark Formelle

Private Label

Транспортно-експедиційні послуги

Ми надаємо повний комплекс по доставці вантажів на внутрішньому та міжнародних ринках, для крупного, мілкого та середнього бізнесу. При цьому, враховуємо індивідуальні потреби компанії, незалежно від її розміру.

Перевезення здійснюються в стислі терміни, з високим рівнем безпеки та по вигідних тарифах, завдяки таким чинникам:

• Маршрути перевезень формують професійні логісти.
• Підбір транспорту відбувається з урахуванням вихідних характеристик вантажів, у тому числі, з дотриманням температурного режиму.
• Вантаж в автомобілі розташовується та фіксується таким чином, що гарантує його збереження.
• Здійснюємо послуги по перевезенню збірних вантажів: при достатньому об’ємі та попутному напрямку транспортуємо вантажі декількох замовників в одній автівці.
• Усі автомобілі ліцензовано та прийнято в асоціацію міжнарожних перевізників AsMAP.
• Завдяки GPS-навігаторам можна легко відслідкувати місцезнаходження авто.
• В пакеті наших послуг є страхування та охорона товарів.

Свої вантажі нам довіряють відомі компанії, тому що співпраця з нами це запорука надійності, а тарифи прозорі та зрозумілі.

Догори